2. pol. 19. stol.

50110. Sv. Florian

popis: Podmalba na skle, 35x25 cm. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 8 dnů, 0 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:42:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 13.09.2020 22:38:05 1119