2. pol. 19. stol. - Sv. Florian

Podmalba na skle, 35x25 cm. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2. pol. 19. stol.
50110. Sv. Florian
Dražba ukončena:08.10.2020 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč