2. pol. 19. stol. - Sv. Linhart

Podmalba na skle, 36x26 cm. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2. pol. 19. stol.
50091. Sv. Linhart
Dražba ukončena:08.10.2020 20:40:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč