Střední Evropa 19. stol.

50107. P. Maria Bolestná

popis: Olej na plátně, 60x48 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 7 dnů, 23 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:39:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč