Střední Evropa 19. stol. - P. Maria Bolestná

Olej na plátně, 60x48 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Střední Evropa 19. stol.
50107. P. Maria Bolestná
Dražba ukončena:08.10.2020 20:48:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč