2. pol. 19. stol. - Zlacené rámové hodiny

Dřevo, 49x41 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

2. pol. 19. stol.
53242. Zlacené rámové hodiny
Dražba ukončena:09.12.2020 20:59:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč