2. pol. 19. stol.

53242. Zlacené rámové hodiny

popis: Dřevo, 49x41 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:59:49

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč