MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
94x58 cm. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
> zpět na aukční výsledky
2. pol. 19. stol.
50026. Zrcadlo
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 500 Kč
limit (07.10.2020 23:21:26)
2201
3 400 Kč
7513
3 300 Kč
limit (07.10.2020 23:21:21)
2201
3 200 Kč
7513
3 100 Kč
limit (07.10.2020 23:21:17)
2201
3 000 Kč
7513
2 900 Kč
limit (07.10.2020 23:21:12)
2201
2 800 Kč
7513
2 700 Kč
limit (07.10.2020 23:20:30)
2201
2 600 Kč
7513
2 500 Kč
limit (07.10.2020 23:19:28)
2201
2 400 Kč
7513
2 300 Kč
limit (07.10.2020 23:19:17)
2201
2 200 Kč
7513
2 100 Kč
limit (07.10.2020 23:19:09)
2201
2 000 Kč
7513
1 900 Kč
limit (07.10.2020 23:18:58)
2201
1 800 Kč
7513
1 700 Kč
limit (07.10.2020 23:16:40)
2201
1 600 Kč
7513
1 500 Kč
2710
1 400 Kč
7513
1 300 Kč
2710
1 200 Kč
7513
1 100 Kč
2710
1 000 Kč
7513
900 Kč
2710
800 Kč
7513
700 Kč
2710
600 Kč
7513
500 Kč
2710