2. pol. 19. stol. - Zrcadlo

94x58 cm. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2. pol. 19. stol.
50026. Zrcadlo
Dražba ukončena:07.10.2020 23:26:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč