2. pol. 20. stol.

49795. Párové sošky

popis: Kámen, výška 14 a 15 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 18 hodin

konec dražby: 07.10.2020 19:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 24.09.2020 21:36:35 2969