MENU
Vstup do aukce
160. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
28. března 2024 od 20:00
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sádra, 45x34 cm. Nesignováno.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
2. pol. 20. stol.
49846. Portrét z lidských těl
Dražba ukončena:
07.10.2020 20:19:00
Vyvolávací cena:
500 Kč
nebylo vydraženo
Zpět na aukční výsledky