2. pol. 20. stol. - Vzkládaný dřevěný obraz- Lenin

Dřevo, 62x43 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

2. pol. 20. stol.
55490. Vzkládaný dřevěný obraz- Lenin
Dražba ukončena:03.03.2021 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč