20. století - Gobelín

Gobelín, 130x144 cm. Značeno vlevo dole HJ.

Pozn.: Mírně poškozeno.

20. století
53238. Gobelín
Dražba ukončena:09.12.2020 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč