20. století

53238. Gobelín

popis: Gobelín, 130x144 cm. Značeno vlevo dole HJ.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:42:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč