20. století

53238. Gobelín

popis: Gobelín, 130x144 cm. Značeno vlevo dole HJ.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 5 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:42:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč