20. století

52087. Nádoba na pečení

popis: Měď, 27x16 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč