20. století - Nádoba na pečení

Měď, 27x16 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

20. století
52087. Nádoba na pečení
Dražba ukončena:22.10.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč