20. století - Dekorativní miska na noze, stříbro  925/1000, hrubá hmotnost 215,80 g

Výška 15 cm.

Pozn.: Vyplněná noha, lehce poškozeno. Osvědčení punc. úřadu.

20. století
49937. Dekorativní miska na noze, stříbro 925/1000, hrubá hmotnost 215,80 g
Dražba ukončena:07.10.2020 21:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč