20. století - Vánoční talíř 1977

Porcelán, kobaltový dekor, 18 cm. Značeno Bing Groendahl.

Pozn.: Mírně poškozeno.

20. století
50002. Vánoční talíř 1977
Dražba ukončena:07.10.2020 22:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 07.09.2020 17:57:12 5572