20.století - Soubor 16 měděných předmětů

Měď, dřevo a mosaz. Výška max. 17 cm, průměr max. 20 cm. Některé značeny.

Pozn.: Mírně poškozeno.

20.století
55522. Soubor 16 měděných předmětů
Dražba ukončena:03.03.2021 20:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč