20.století - Soubor 8 měděných předmětů

Měď a mosaz, výska od 8 cm do 30 cm, průměr od 8 cm do 37 cm. Některé značeny.

Pozn.: Mírně poškozeno.

20.století
55514. Soubor 8 měděných předmětů
Dražba ukončena:03.03.2021 21:00:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč