30. léta 20. stol. - Opičí rodinka

Porcelán, bílá glazura, výška 9 cm. Značeno Slavkov.

Pozn.: Poškozeno.

30. léta 20. stol.
49925. Opičí rodinka
Dražba ukončena:07.10.2020 21:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 07.10.2020 21:22:39 1503
500 Kč 30.09.2020 13:32:19 860