značeno Glashuette

51428. Dámské náramkové hodinky, obecný kov, pozlaceno, hrubá hmotnost 7,58 g

popis: Mechanické, plaké bez řemínku. 50. léta 20. století.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky chodu.

dražba ukončena: 21.10.2020 20:57:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo