70. až 90. léta 20. stol. - Muhammad Ali vs Sonny Liston 25th May 1965

Ofset, 92x60 cm. Nesignováno. Olištováno.

Pozn.: Galerijní sklo.

70. až 90. léta 20. stol.
50223. Muhammad Ali vs Sonny Liston 25th May 1965
Dražba ukončena:14.10.2020 19:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč