. - Mapa Římsko-německé říše

Kolorovaná mědirytina, 1. pol. 18. století, 46x52 cm, pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
24632. Mapa Římsko-německé říše
Dražba ukončena:15.11.2018 21:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 800 Kč