Barevná litografie na papíře, 66 x 96 cm, značeno vpravo dole ing. Andrýsek 1932, pod tímto na okraji MELANTRICH PRAHA, vlevo dole J. UNGER – BRNO. rámováno pod sklem, poškozeno viz foto. Předkládaný sbírkový vzácně se vyskytující plakát je tematicky svým zpracováním dobou vzniku vyhledávaným sbírkovým kusem, viz. vysoké ceny uměleckých plakátů na specializovaných aukcích plakátů zejména v USA.
V České republice lze vzpomenout několik významných litografických dílen – RICHTER PŘÍBOR, KLABOSSAY HOLEŠOV, Neubert Smíchov Praha a další dílny. Sběratelské plakátové tvorby se v České republice zatím ještě probouzí hned za sběratelskou fotografií. Největší sbírky plakátů tvorby v České republice jsou v UPM v Praze a v UPM v Brně. Vzhledem k vysokým cenám za plakátovou tvorbu starých plakátů, jež jsou realizovány v zahraničí dochází v posledních šesti letech ke zvýšenému zájmu sběratelů a investorů.