.. - 2 dvouramenné svícny, stříbro, 750/1000, hrubá hmotnost 914,60 g.

Svícny, výška 30 cm. Čtvercové podstavce.

Pozn.: Mírně poškozené. Přiloženo osvědčení Puncovního úřadu.

..
49980. 2 dvouramenné svícny, stříbro, 750/1000, hrubá hmotnost 914,60 g.
Dražba ukončena:07.10.2020 22:41:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč