.. - 2 vázy

Porcelán, výška 32 cm. Značeno Made in China.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
55544. 2 vázy
Dražba ukončena:03.03.2021 21:32:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč