. - 3 lžičky v kazetě, stříbro 875/1000, značeno platnou puncovní značkou S-32 (AV) a ruskými puncovními značkami. hrubá hmotnost 83,30 g

Délka lžičky cca 14 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
27886. 3 lžičky v kazetě, stříbro 875/1000, značeno platnou puncovní značkou S-32 (AV) a ruskými puncovními značkami. hrubá hmotnost 83,30 g
Dražba ukončena:13.02.2019 21:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč