MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka lžičky cca 14 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
27886. 3 lžičky v kazetě, stříbro 875/1000, značeno platnou puncovní značkou S-32 (AV) a ruskými puncovními značkami. hrubá hmotnost 83,30 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 700 Kč
4822
1 600 Kč
1855
1 500 Kč
890
1 400 Kč
4822
1 300 Kč
890
1 200 Kč
4822
1 100 Kč
863
1 000 Kč
limit (31.01.2019 0:32:07)
4466
1 000 Kč
863
900 Kč
limit (31.01.2019 0:31:41)
4466
800 Kč
863
700 Kč
limit (31.01.2019 0:31:33)
4466
600 Kč
863
500 Kč
limit (27.01.2019 17:40:29)
4466