MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Lepty, 20x16 cm, volné listy.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
9284. 3x Anglická satira - přelom 18. a 19. století
Dražba ukončena:
12.04.2017 20:20:00
Vyvolávací cena:
200 Kč
vydraženo za:
600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
600 Kč
limit (12.04.2017 19:29:30)
927
500 Kč
limit (12.04.2017 19:29:11)
2221
500 Kč
limit (12.04.2017 19:29:29)
2221
400 Kč
limit (12.04.2017 19:29:10)
927
200 Kč
limit (12.04.2017 13:54:52)
2221