. - 3x Anglická satira - přelom 18. a 19. století

Lepty, 20x16 cm, volné listy.

Pozn.: Poškozeno.

.
9284. 3x Anglická satira - přelom 18. a 19. století
Dražba ukončena:12.04.2017 20:20:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:600 Kč