. - 6 štamprlat, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43 (lilie), čistá hmotnost 262,2 g

Výška 10 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
27738. 6 štamprlat, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43 (lilie), čistá hmotnost 262,2 g
Dražba ukončena:13.02.2019 18:56:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč