MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Výška 10 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
27738. 6 štamprlat, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou S-43 (lilie), čistá hmotnost 262,2 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 800 Kč
2945
2 700 Kč
4822
2 600 Kč
890
2 500 Kč
834
2 400 Kč
4822
2 300 Kč
890
2 200 Kč
834
2 100 Kč
4822
2 000 Kč
limit (05.02.2019 15:13:04)
322
2 000 Kč
4822
1 900 Kč
limit (05.02.2019 15:13:02)
322
1 800 Kč
4822
1 700 Kč
limit (05.02.2019 15:12:57)
322
1 600 Kč
4822
1 500 Kč
limit (05.02.2019 15:12:48)
322
1 400 Kč
4822
1 300 Kč
limit (25.01.2019 15:28:51)
322
1 200 Kč
limit (25.01.2019 15:28:50)
3773
1 000 Kč
limit (23.01.2019 12:10:35)
3773
900 Kč
2888
800 Kč
limit (18.01.2019 10:31:05)
3773
700 Kč
4729
600 Kč
4680
500 Kč
831