Jan Kavan - Božena Němcová

Keramika, výška 38 cm. Značeno Kavan.

Pozn.: mírně poškozeno.

o autorovi: 1947

55496. Božena Němcová
Dražba ukončena:03.03.2021 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo