MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Broušené sklo, délka 40 cm. Neznačeno.
> zpět na aukční výsledky
Čechy 1. pol. 20. stol.
55471. Tác na ovoce
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 200 Kč
limit (03.03.2021 20:10:15)
7428
1 100 Kč
3159
1 000 Kč
limit (03.03.2021 20:07:37)
7428
1 000 Kč
3159
900 Kč
limit (03.03.2021 20:03:12)
7428
800 Kč
3159
700 Kč
5135
600 Kč
7797
500 Kč
5135