Čechy 1. pol. 20. stol.

55446. Váza

popis: Broušené sklo, výška 25 cm. Neznačeno.

zbývá: 3 dnů, 11 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:43:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 12.02.2021 21:50:49 5377
500 Kč 09.02.2021 15:43:02 5135