. - A. Beaudin 1957

Litografie, 67x48 cm. Plakát z roku 1957. Vydal Mourlot Paris. Volný list.

Pozn.: Papír v krajích mírně poškozen.

.
34717. A. Beaudin 1957
Dražba ukončena:19.09.2019 21:44:00
Vyvolávací cena:600 Kč
nebylo vydraženo