. - Artikulové z Obecného sněmu konaného v roce 1567

Obsahuje dva dřevoryty - českého lva a císařskou orlici, 18x13,5 cm, 6x6 cm. Dřevorytová viněta a iniciála. Vazba je z první poloviny 19. stol. Vytiskl Jiří Melantrich z Aventina na Starém Městě Pražském.

Pozn.: Poškozeno. Posouzeno Bořkem Neškudlou, PhD.

.
41767. Artikulové z Obecného sněmu konaného v roce 1567
Dražba ukončena:12.03.2020 20:53:37
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč