Obsahuje dva dřevoryty - českého lva a císařskou orlici, 18x13,5 cm, 6x6 cm. Dřevorytová viněta a iniciála. Vazba je z první poloviny 19. stol. Vytiskl Jiří Melantrich z Aventina na Starém Městě Pražském.
Pozn.: Poškozeno. Posouzeno Bořkem Neškudlou, PhD.