. - Banket na Pražském hradě u příležitosti korunovace Marie Anny Karolíny 1836

Litografie, 25x33 cm, paspartováno.

Pozn.: Pasparta poškozena.

.
12902. Banket na Pražském hradě u příležitosti korunovace Marie Anny Karolíny 1836
Dražba ukončena:11.10.2017 19:33:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:700 Kč