MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Průměr: 20 cm. Neznačeno.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
.
32960. Barometr
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 100 Kč
limit (12.06.2019 18:20:19)
4576
2 000 Kč
limit (12.06.2019 18:20:18)
5373
1 200 Kč
limit (12.06.2019 17:44:58)
4576
1 100 Kč
limit (11.06.2019 18:09:56)
5135
1 100 Kč
3932
1 000 Kč
limit (11.06.2019 8:05:50)
5135
900 Kč
1604
800 Kč
limit (23.05.2019 11:54:01)
5135
700 Kč
3932
600 Kč
831
500 Kč
5135