. - Barometr

Průměr: 20 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

.
32960. Barometr
Dražba ukončena:12.06.2019 18:25:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč