. - Bitva u Náchoda 1866

Litografie, 24x32 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

.
21703. Bitva u Náchoda 1866
Dražba ukončena:19.09.2018 18:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč