.. - Bonaventura Vulcanius

Tepaná měď, 19x15 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

..
51584. Bonaventura Vulcanius
Dražba ukončena:28.10.2020 19:18:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč