..

51584. Bonaventura Vulcanius

popis: Tepaná měď, 19x15 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 17 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč limit (21.10.2020 15:16:46) 1897