..

51439. Brož, jehla s pojistkou, spodní část oválné hlavy zlato 560/1000, horní bílá část hlavy s kamínkem stříbro 970/1000, hrubá hmotnost 2,10 g

popis: Starožitná krásná jehlice s ametystem z konce 18. stol. Velmi hezká zlatnická práce.

Pozn.: Přiloženo osvědčení Puncovního úřadu.

dražba ukončena: 21.10.2020 21:08:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč