.

51395. Brož, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 3,90 g, brilianty

popis: Brilianty starého brusu, cca 0,15 ct.

zbývá: 0 dnů, 8 hodin

konec dražby: 21.10.2020 20:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 300 Kč