MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Brilianty starého brusu, cca 0,15 ct.
> zpět na aukční výsledky
.
51395. Brož, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 3,90 g, brilianty
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 700 Kč
6471
2 600 Kč
1593
2 500 Kč
6490
2 400 Kč
limit (21.10.2020 15:35:11)
4706
2 300 Kč
limit (18.10.2020 11:28:21)
4706
2 200 Kč
2980
2 100 Kč
limit (18.10.2020 11:28:16)
4706
2 000 Kč
2980
1 900 Kč
limit (14.10.2020 21:20:30)
4706
1 800 Kč
limit (14.10.2020 17:17:34)
6490
1 800 Kč
6471
1 700 Kč
limit (12.10.2020 23:50:46)
6490
1 600 Kč
2980
1 500 Kč
limit (12.10.2020 14:26:53)
5811
1 500 Kč
3798
1 400 Kč
limit (12.10.2020 11:53:51)
5811
1 300 Kč
3798
1 200 Kč
2980
1 100 Kč
5913
1 000 Kč
2980
900 Kč
1593
800 Kč
6471
700 Kč
3798
600 Kč
6471
500 Kč
3798