.

51388. Brož, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 5,50 g

popis: Zdobena syntetickým alexandritem.

dražba ukončena: 21.10.2020 20:18:41

vyvolávací cena: 2 000 Kč

vydraženo za: 3 500 Kč