. - Brož, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 5,50 g

Zdobena syntetickým alexandritem.

.
51388. Brož, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 5,50 g
Dražba ukončena:21.10.2020 20:18:41
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč