MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Zdobena syntetickým alexandritem.
> zpět na aukční výsledky
.
51388. Brož, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 5,50 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
vydraženo za:
3 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 500 Kč
4706
3 400 Kč
5811
3 300 Kč
limit (21.10.2020 18:44:42)
4706
3 300 Kč
5811
3 200 Kč
limit (21.10.2020 18:44:28)
4706
3 100 Kč
5811
3 000 Kč
limit (21.10.2020 18:44:21)
4706
2 900 Kč
limit (21.10.2020 18:44:20)
5811
2 700 Kč
limit (21.10.2020 18:43:57)
4706
2 600 Kč
limit (21.10.2020 18:43:56)
5811
2 400 Kč
limit (14.10.2020 21:15:27)
4706
2 300 Kč
limit (14.10.2020 21:15:26)
6490
2 200 Kč
limit (12.10.2020 23:48:54)
6490
2 100 Kč
2980
2 000 Kč
6572