..

51452. Brož s přírodní perlou, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lyra, hrubá hmotnost 3,05 g

popis: Kamínky jsou zasazeny do platiny.

pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.

dražba ukončena: 21.10.2020 21:21:23

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč