.. - Brož s přírodní perlou, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lyra, hrubá hmotnost 3,05 g

Kamínky jsou zasazeny do platiny.

pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.

..
51452. Brož s přírodní perlou, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou lyra, hrubá hmotnost 3,05 g
Dražba ukončena:21.10.2020 21:21:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč