.. - Granátová brož, zlato 750/1000, háček uzávěru zlato 750/1000, jehla a uzávěr zlato 585/1000, hrubá hmotnost 4,30 g

Starožitná brož s granáty - almandiny z poloviny 19. stol. Rozměry 3x2,5 cm.

Pozn.: Přiloženo Osvědčení Puncovního úřadu.

..
51372. Granátová brož, zlato 750/1000, háček uzávěru zlato 750/1000, jehla a uzávěr zlato 585/1000, hrubá hmotnost 4,30 g
Dražba ukončena:21.10.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč