..

51372. Granátová brož, zlato 750/1000, háček uzávěru zlato 750/1000, jehla a uzávěr zlato 585/1000, hrubá hmotnost 4,30 g

popis: Starožitná brož s granáty - almandiny z poloviny 19. stol. Rozměry 3x2,5 cm.

Pozn.: Přiloženo Osvědčení Puncovního úřadu.

dražba ukončena: 21.10.2020 20:05:58

vyvolávací cena: 1 500 Kč

vydraženo za: 4 300 Kč