značeno Družstevní práce - Čajová souprava

Porcelán. Značeno Družstevní práce. Návrh Ladislav Sutnar.

Pozn.: Servis neúplný, mírně poškozeno.

značeno Družstevní práce
17724. Čajová souprava
Dražba ukončena:11.04.2018 18:20:17
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč