.. - Čajový servis

Porcelán. Značeno Made in China. Šestiosobní. (šálky, podšálky, konvice, cukřenka, mlékovka, 6ks lžiček)

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
55540. Čajový servis
Dražba ukončena:03.03.2021 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč