MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
18x13 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
30. léta 20. stol.
14093. Dvojlisty - cca 50 písní s notami a fotografiemi z filmů.
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
200 Kč
vydraženo za:
600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
600 Kč
1331
500 Kč
1101
400 Kč
1331
300 Kč
1101
200 Kč
1331