..

52262. Eklogy

popis: Kniha, 15x19 cm. Pevná papírová vazba. 17. století. Obsahuje 11 celostránkových mědirytin a 2 mědirytiny v textu. Chybí titulní list. Vazba poškozena. Šířka knižního bloku 0,9 cm. Ozdobné iniciály a viněty.

Pozn.: Vazba poškozená.

dražba ukončena: 11.11.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč