.. - Eklogy

Kniha, 15x19 cm. Pevná papírová vazba. 17. století. Obsahuje 11 celostránkových mědirytin a 2 mědirytiny v textu. Chybí titulní list. Vazba poškozena. Šířka knižního bloku 0,9 cm. Ozdobné iniciály a viněty.

Pozn.: Vazba poškozená.

..
52262. Eklogy
Dražba ukončena:11.11.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč