..

53216. Empírová váza

popis: Porcelán s malovanou miniaturou. Výška: 32 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Restaurováno.

zbývá: 12 dnů, 2 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč