..

53216. Empírová váza

popis: Porcelán s malovanou miniaturou. Výška: 32 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Restaurováno.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:27:58

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč