.. - Empírová váza

Porcelán s malovanou miniaturou. Výška: 32 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Restaurováno.

..
53216. Empírová váza
Dražba ukončena:09.12.2020 20:27:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč