33 kusů - Filmové programy

Ccca 24x15 cm, 30.-40. léta 20.století, mírně poškozeno.

33 kusů
7461. Filmové programy
Dražba ukončena:15.02.2017 19:00:00
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:200 Kč

200 Kč 08.02.2017 21:18:18 597
100 Kč 20.01.2017 9:37:56 551