. - Hodiny

Dřevo, sklo, zlacené, výška 65 cm. Montáž.

Pozn.: Mírně poškozeny. Vyčištěny. V chodu, bez záruky přesnosti.

.
38569. Hodiny
Dražba ukončena:11.12.2019 19:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč