..

51494. Hřeben, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou č. 5 Ag slovenské trojvrší, hrubá hmotnost 48,50 g

popis: pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.

dražba ukončena: 21.10.2020 22:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 05.10.2020 9:38:53 5661