.. - Japonský motiv

Litografie? 2x 19x9 cm. Nesignovány. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 35 cm

..
86939. Japonský motiv
Dražba ukončena:07.12.2022 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 01.12.2022 3:09:54 11213
500 Kč 20.11.2022 19:31:16 1101