. - Japonský svitek

Rozměr obrazové části 100x40 cm, značeno vpravo dole

Pozn.: poškozeno

.
9377. Japonský svitek
Dražba ukončena:12.04.2017 21:52:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:600 Kč