. - 3x Journal des Demoiselles z let 1897, 1902

3 litografie na kartonu, 32x24 cm. Volné listy.

Pozn.: Poškozeny.

.
41670. 3x Journal des Demoiselles z let 1897, 1902
Dražba ukončena:12.03.2020 19:08:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 07.03.2020 19:53:18 5572