..

51376. Kapesní hodinky, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou AV, hrubá hmotnost 24,65 g

popis: Chybí sklíčko. Bez záruky chodu.

pozn.: Přiložena Výdajová boleta Puncovního úřadu.

dražba ukončena: 21.10.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč